کد مطلب: 24634
تاریخ انتشار : 1395-10-18 13:44
در آئینی مسئولان جدید سازمان های بسیج اساتید و بسیج دانشجویی معرفی و منصوب شدند.

به گزارش خبرنگار حوزه و دانشگاه ايلام بيدار ، در آئینی با حضور مسئولان ارشد سپاه و همچنین روسای دانشگاه های استان مسئولان جدید سازمان های بسیج اساتید و بسیج دانشجویی ایلام معرفی و منصوب شدند.

اسلامی کردن دانشگاه ها مهمترین وظیفه بسیح دانشجویی و بسیج اساتید است

سردارسید صادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در این برنامه گفت: بسیج بعنوان یک ظرفیت عظیم با دانشگاه که مبدأ تحول در نظام بوده برای افزایش معنویت و فرهنگ سازی همکاری گسترده و ویژه ای دارد.

وی اظهار کرد: در همین راستا از سازمان بسیج با ابلاغ دو سازمان دانشجویی و اساتید در بستر دانشگاه ها در جهت اثربخشی و افزایش معنویت در دانشگاه ها تلاش خواهد کرد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با تقدیر از همکاری روسای دانشگاهی استان، افزود: اسلامی کردن جامعه دانشگاهی با همراهی و ظرفیت دانشگاه ها مهمترین وظیفه این دو سازمان است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد مسئولان جدید معرفی شده برای این دو سازمان همچون گذشته این ارتباط و همکاری را با بدنه دانشگاهی داشته و روسای دانشگاه های نیز کما فی السابق بسیج را در امر برنامه ها یاری رسانند.

موفقیت های بسیج نتیجه تلاش صادقانه و جهادی است

محمد علی اکبری رئیس دانشگاه ایلام نیز در این مراسم بیان داشت:بسیج و دانشگاه از هم جدانشدنی بوده و الحمدالله در این چندساله کارهای بزرگی با همکاری این دو قشر مهم و تأثیرگذار در ایلام برگزار شده که بعنوان موفقیتی کشوری برای هردو دستگاه ثبت شده است.

وی اظهار کرد: این موفقیت ها نتیجه تلاش صادقانه، جهادی و صمیمانه در بدنه بسیج و دانشگاه می باشد.

رئیس دانشگاه ایلام با تقدیر از روسای قبلی این دو سازمان ، تصریح کرد: امید است با همراهی مدیران جدید که از دوستان دانشگاهی هم هستند با حفظ میراث قبلی این دو سازمان با روحیه بسیجی و جهادی موفقیت های بزرگتری را کسب نماییم.

در پایان این مراسم با تقدیر از زحمات محمد ملکی رئیس سابق سازمان بسیج دانشجویی و همچنین احمد اورنگ رئیس سازمان بسیج اساتید به ترتیب آقایان محمود علیپور و محمد ملکی بعنوان مسئولان این دو سازمان معرفی شدند.

همچنین احمد اورنگ بزودی بعنوان فرمانده سپاه ناحیه سیروان معرفی خواهد شد.

انتهای پیام/ی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب