کد مطلب: 24542
تاریخ انتشار : 1395-10-12 12:12
موسوی می گوید: امروز فقط در مجموعه وزارت نفت بیش از دو هزار نفر حقوق بالای 20 میلیون تومان می‌گیرند آن‌وقت چطور دولت می‌گوید فقط 4 نفر حقوق نجومی دریافت کرده‌اند این‌یک دروغ بزرگی است که می‌خواهند به خورد مردم بدهند.

به گزارش ايلام بيدار ،"سید شکرخدا موسوی"، نماینده سابق مردم اهواز در مجلس  اظهار داشت: به دستورات مقام معظم رهبری مبنی بر برخورد با حقوق نجومی تا امروز عمل نشده است.

 
وی ادامه داد:دولت و دستگاه قضا تا امروز برای برخورد با فیش‌های نجومی کار قابل‌توجهی نکرده‌اند دولتی‌ها به دنبال ماست‌مالی کردن حقوق نجومی هستند.
 
موسوی تاکید کرد:امروز فقط در مجموعه وزارت نفت بیش از دو هزار نفر حقوق بالای 20 میلیون تومان می‌گیرند آن‌وقت چطور دولت می‌گوید فقط 4 نفر حقوق نجومی دریافت کرده‌اند این‌یک دروغ بزرگی است که می‌خواهند به خورد مردم بدهند.
 
وی اضافه کرد:وقتی رئیس‌جمهور در مجلس هشت هزار میلیارد اختلاس در صندوق فرهنگیان را وام عنوان می‌کند از وزیر اقتصاد و وزیر دادگستری این دولت انتظار دارید با حقوق نجومی برخورد کنند؟
 
نماینده سایق مردم اهواز تصریح کرد:حق این بود که این کسانی که میلیونی حقوق گرفته‌اند امروز پشت میله‌های زندان باشند این افراد بدون ضابطه و قانون بر اساس سلیقه‌های داخلی ادارات و وزارت خانه‌ها حقوق نجومی دریافت کرده‌اند و این افتضاح بزرگ را رقم زدند.
دانا
 
انتهای پیام/الف

دیدگاه شما

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

برگزیده سایت

ایلام بیدار به بهانه هفته کار و کارگر گزارش می دهد؛
سپاه,سپاه امیرالمؤمنین استان ایلام,محرومیت زدایی,اقتصادمقاومتی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه سالروز تأسیس سپاه پاسداران گزارش می دهد؛
مهدی ویسه,جانباز ایلامی,جهادعلمی,استان ایلام,ایلام بیدار
ایلام بیدار به بهانه روز جانباز گزارش می دهد؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب