معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام:
بسیج یک تفکر جهانی است/ خلاقیت و ابتکار اساس بسیج است
کد مطلب: 24537
تاریخ انتشار : 1395-10-12 11:30
معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: بسیج یک تفکر است که واژه های جهانی سازی را به چالش کشیده و توانسته واژه خواست را معنا کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ايلام بيدار ، "سرهنگ جمال شاکرمی" معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام، در چهرامین جشنواره ابتکارات و خلاقیت های بسیج گفت: یکی از اقدامات در خور توجه بسیج توجه به مقوله مهم ابتکارات و خلاقیت ها بوده و این نشان از پویایی بسیج دارد.

وی اظهار کرد: خلاقیت و ابتکار از همان ابتدای بسیج و دفاع مقدس اساس کار بوده و می بینیم همین خلاقیت ها عملیات بزرگی همچون والفجر 8 را به سرانجام میرساند یا در سوریه رزمندگان ما با همین ابتکارات بزرگترین عملیات ها را علیه دشمنان اسلام پایه ریزی می کند.

معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام افزود: مقام معظم رهبری نیز بر موضوع خلاقیت ها در بسیج تأکید داشته و آنرا باعث پیشرفت این تفکر جهانی می دانند.

شاکرمی در ادامه به تفکر جهانی بسیج اشاره و عنوان داشت: بسیج یک تفکر والا بوده که توانسته واژه های جهانی سازی را به چالش درآورده و حرف های جدیدی را برای گفتن در سطح بین الملل داشته باشد.

این فرمانده نظامی تصریح کرد: بسیج در حال حاضر نسخه آزادی بخش گروه های مقاومت در درنیا بوده و با تفکر بسیج موفق به فتح قله های موفقیت شده اند و می بینیم تفکر بسیج به یک تفکر جهانی و فرامرزی تبدیل شده است.

وی ادامه داد: نمونه بارز تفکر بسیج را در شکل گیری حشدالشعبی در عراق، گروه های مقاومت در فلسطین و تشکیل حزب الله در لبنان شاهدیم و این پویایی و محصور نبودن بسیج را نشان می دهد.

معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام در پایان تأکید کرد: بسیج  واژه توانستن را معنا کرده و ثابت کرده که هیچ کار نشدی وجود ندارد و هرکار با توکل برخدا و استعداد بسیج انجام خواهد گرفت.

انتهای پیام/ی

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب