رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان:
استاندار ایلام به خطا می‌رود
کد مطلب: 24477
تاریخ انتشار : 1395-10-07 09:46
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در واکنش به صحبت‌های اخیر استاندار ایلام، گفت: استاندار ایلام به خطا می‌رود.

به گزارش ايلام بيدار ، حسین هاشمی‌تختی نماینده مردم بندرعباس و عضو کمیسیون عمران مجلس در رابطه با گرامیداشت روز 9 دی اظهار داشت: نهم دی‌ماه نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ما است.

وی افزود: مردم در این روز نشان دادند با یک اشاره رهبری تا آخر پای نظام ایستاده‌اند و بر اساس اعتمادی که به ولایت داشتند همه توطئه‌ها را نقش بر آب کردند. البته نکته دیگر این روز بزرگ دم مسیحایی مقام معظم رهبری بود که در واقع توانست در آن دوران سخت که همه را نگران کرده بود با یک خطبه تاریخی، تاثیرگذار باشد.

هاشمی‌تختی اضافه کرد: برای ما 9 دی به‌عنوان مقطع زمانی است که متوجه شدیم مردم بصیرت دارند و پای ولایت ایستاده‌اند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در رابطه با صحبت‌های اخیر استاندار ایلام که گفته بود لزومی نمی‌بیند در مراسم 9 دی شرکت کند، خاطرنشان کرد: بعضی‌ها فکر می‌کنند فتنه تمام شده و آن را نادیده می‌گیرند، مردم را نادیده می‌گیرند و سیل خروشان مردم در روز 9 دی را باور ندارند که این اشتباه است و نشان می‌دهد آنها به خطا می‌روند.

وی ادامه داد: صحبت‌های استاندار ایلام نشان می‌دهد یا او بصیرت ندارند یا اینکه تعمدی در این کار دارد. حرکت مردم در روز 9 دی باید برای همیشه زنده نگه داشته شود تا همه بدانند مردم ایران پای انقلاب خود هستند.

فارس
انتهای پیام/ی

دیدگاه‌ها

اقای مروارید چندین بار مواضع خودشون رو در مورد فتنه 88 بیان کردند.ایشون اصلا اعتقادی به فتنه ندارند و حتی جدیدا هم عنوان کردند در مراسم شرکت نمیکنند . صحبتهای ایشون همسو با فرمایشات مقام معظم رهبری نیست و با سو استفاده از منصبی که دارند فقط باعث مخدوش کردن اذهان مردم در این مورد حساس شدند. این گونه اشخاص مانند سم برای نظام مقدس ما هستند و باید هر چه زودتر از مقام و منصب پاکسازی شوند. این همه اهمال و سستی واقعا جایز نیست بلکه خطرناک هم هست.
این مربوط به ایلام و ایلامیها میباشد.این آقا چه کارست
جناب آقای هاشمی تختی نماینده محترم بندر عباس درود بر شما ومرگ بر فتنه گران
جناب ناشناس مگر ایلام جزوی از کشور نیست؟! مگر مصالح یک استان مصالح یک کشور نیست؟! مگر نمایندگان مجلس قانونگذاران منافع و مصلحت یک کشور نیستند؟!
درود بر استانداری شجاع و مردمی ایلام قهرمان
9 دی باطل السحر است اما عده ای هنوز باور نکرده اند سحرشان باطل شده است
اقای مروارید باید برود چون برای مردم ایلام مانند سم میماند اگه تا الان هم صدای مردم شهر ایلام در نیامده به خاطر فرماندار قوی ان شهر بوده است

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب