پروژه کلیشه‌ای حمله به شورای نگهبان استارت خورد/
انتقاد استاندار ایلام از لیست داوطلبین تایید شده هیات نظارت استان
کد مطلب: 18397
تاریخ انتشار : 1394-10-27 15:04
محمد رضا مروارید استاندار ایلام صبح امروز(یکشنبه) در جلسه شوراهای آموزش و پرورش به انتقاد علیه لیست ارائه شده هیات نظارت بر انتخابات استان پرداخت.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلام بیدار،محمد رضا مروارید استاندار ایلام صبح امروز(یکشنبه) در جلسه شوراهای آموزش و پرورش به انتقاد علیه لیست ارائه شده هیات نظارت بر انتخابات استان پرداخت.

استاندار ایلام در این جلسه گفت:مجلس شورای اسلامی نماد مردم سالاری است اما برخوردهایی که می شود با روح قانون اساسی تناسبی ندارد.

وی اضافه کرد:در استان ایلام 52 درصد داوطلبین ثبت نامی رد صلاحیت شدند،من واقعا تعجب می کنم،برخی از آقایان که ما دیدیم نماز می خوانند اما برای آنها عدم التزام با اسلام  را زده اند؛آبروی افراد به این سادگی نیست که با این بحث ها بخواهد مخدوش شود.

مروارید گفت:مردم ما متانت دارند،صبر دارند،باید برای مردم ارزش هم قائل شد.

استاندار ایلام تصریح کرد:اینکه 50 نفر رد شوند یعنی چی،یعنی ما چند نفر هستیم که برای مردم تصمیم می گیریم،اینها باید برای مردم گفته شود.

وی اظهار کرد:البته ما این ها را می پذیریم و قانون هم راه های اعتراض را مشخص کرده و رد صلاحیت شدگان می توانند دوباره اعتراض کنند.

مروارید تصریح کرد:میزان رای ملت است و مردم باید این چیزها را بدانند،قبول هم داریم هر کسی مشکلی دارد ایرادی دارد،توسط مراجع چهار گانه نوشته شده،خوب صلاحیتش رد می شود.

وی در ادامه با نام بردن از یکی از کارکنان آموزش و پرورش که صلاحیتش برای عضویت در هیات اجرایی انتخابات توسط هیات نظارت استان رد شده گفت:بقیه رد صلاحیت ها هم همینطور هستد و امیدوارم که آقایان به این شکایت ها رسیدگی کنند.

استاندار ایلام گفت:داوطلبین هم قطعا شکایت و اعتراض خواهند کرد اما این سبک درستی نیست،یعنی ما خودمان یک تنه همه چیز را بدانیم و به دیگران و تفکرات آنها توجهی نکنیم.

 

انتهای پیام/ش

دیدگاه‌ها

جناب آقای استاندار حق دارد گلگی کند ایشان خود و فرماندارانش در مراسم 9 دی حضور نداشتند مصداق عملی و باور به ولایت فقیه و قانون اساسی حضور در همین ایام الله ها است
احسنت درود بر شما که نکته خوبی گفته اید
لطفا حرف نزنی کسی نمیگه لال هستی
به جای این صحبت ها جواب این بده چرا استانداری تحت نظر شما اینقدر مشکل داره-راستی توزیع پروژه بدون رعایت ..... و با ........ بد جوری صدا دار شده
فتنه گران سکوت کند ما بانها حرفی نیست
کلا استاندار رفتار و عملکرد خودش را خیلی اصولی و منطقی میداند ولی رد صلاحیت انهایی که در جناح خودش است ایشان را آزرده خاطر کرده...جناب مروارید بس است. تا به کی مردم هشیار و آگاه را میخواهی ساده لوح فرض کنی؟!!!
البته جای تعجب ندارد ملاک اسلام فقط نماز نیست شمر و ابن ملجم هم نماز می خوانند اما ولایت را قبول نداشتند.
جناب مروارید مردم شما را بعنوان استاندار ...... شناخته اند. لطفا استعفا بده هر چه زودتر.
عاقبت استان با مروارید و پولادی و کلانتری بهتر از این نمیشود
چه عجب استاندار چیزی گفت. تو که روز 9دی با مردم نبودی و خودت را تافته جدا بافته کردی حالا چه شده که دم از حق حقوق مردم و مردم سالاری میزنی؟
خدایی خیلی بیطرفه شورای نگهبان. دریغ از تایید یک اصلاح طلب؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه کسی نیست تو جلسه بگوید اقای استاندار ...هر شغلی که می خوای مثال بزنم...جسارت به دوستانی که در ان شغل مشغولند نشود...پس لطفا تند نرو از اول انقلاب تا الان قانون ملاک...ان دور وری های جلسه اموزش وپرورش خیلی هم علیه سلام نیستند پس لطفا تشویش اذهان نکنید یک مقطعی مثل پست جنابعالی نیست...که اشتباهی بشه بگوییم ایراد نداره...پس توصیه می کنم به عنوان کسی که دوست هم داره...لطفا شما مجری قانونی نه مفسر قانون و وکیل الدوله...جز جز روسای اموزش وپرورش و مناطق نیروهای ارزشی حذف کردند داد شما در نیامد...انقلاب براش هزینه کردیم ...شهید دادیم .جانبازو هزاران جوان دادیم و الان اروند مطالعه کنید هزار و پانصد جوان رعنا بعد بیست و شش سال مادران داغدار چشم انتظارن....حکایت اطرافیانت مثل حکایت مدیران کل زمان احمدی نژاده...به به چه چه کار درست نمیشه ...شاطر نانوا هم امده شرکت کرده ...رستوران دار هم امده برای مجلس ثبت نام کرده...سیمان فروش هم امده...اخه برادر من مجلس شان و جایگاهی داره محل قانو ن گذاری نه تقسیم ثروت...شلوغش کردی همه بریزن و ثبت نام کنند بنده به خدای احد وواحد قسم بعضی از این حضرات و اقایان در استخدام شدن ولو یک کارگاه مشکل دارند...التماس دعا بنده دست دوستانی که دقیق رد کردن و می بوسم.سهل انگاری اجحاف در حق خون شهدا وسلام
درود بر مروارید. حرف حق زدی
بنظر بنده استاندار اصلا ابراز نظر نفرمایند.استان هیچگونه دید خوبی نسبت به ایشان ندارد. ایشان هیچگونه مقبولیتی در استان ندارند.
آقای استاندار محترم وقتی باید تعجب کنید که آمار ثبت نام کنندگان بیش از حد بود وقتی باید تعجب کرد که کسانی که با امضاء کردن تومار رکن رکین نظام را به تمسخر می گیرند و رد صلاحیت میشوند دوباره از روی عناد ثبت نام می نمایند وقتی باید تعجب کرد که عده ای با داشتن پست بدون اعتنا به قانون از سمت خود در موعد قانونی استعفا ننموده وقانون را به سخره میگیرند وقتی باید تعجب کرد که داوطلب 28 ساله با علم به اینکه می داندبعلت نداشتن شرایط سنی رد صلاحیت می شود ثبت نام می کند وقتی باید تعجب کرد که عده ای با پول این ملت برای انتخابات هزینه میکنند همان قانونی که به جنابعالی این حق را می دهد که هر طوریکه خواستید عمل نمایید این حق را به نیروهای خدوم نظارت این سربازان نظام را می دهد که بدون واهمه از هیچ کس فقط خدا را در نظر بگیرند ضمنا خداوکیلی بیش از 90 درصد مردم از این عمل مفید هیت نظارت خوشحال شدند . هرجند که می دانیم رد صلاحیت شدگان مجلس از طرف دوستان شما به پست های مهم دولتی دست می یاند اگر نگاهی به کارنامه مدیرانتان در ادارات داشته باشید اکثرا رذصلاحیت شدگان ادوار قبلی مجلس هستند .
سیمره برو از روی طومار ده بار بنویس. خخخخخخخخ
سيمره جان ميشه لطف كنيد انتخاب رابه همان نود درصد بسپاريد تاميزان خوشحالي آنها بيشتر هم بشود!!
حالا داریوش قنبری سیمان فروشه یا احمد هاشمی یا ایوب درویشی یا فریدون محمدی. نه داداش بحث سیمان فروش و سوپرمارکت نیست. گناه اینان اصلاح طلب بودنه. همین
می خوای مثل دوستان در مورد ب .ز ...بگویم...بگویم...ص.چ.مخلص کلام ...اقای.کد نانوایش بنویسم ب...ایها الناس نماینده کار بلد و اقتصادی می خوایم ..نه شاطر نانوا...نه رستوران دار...امت مسلمان ....باسواد ..نمره صفر بخاطر رای به هفده و بیست کردن نمی خوایم...مثلا دانشجو زنگ می زد میگفت سه شدی حالا تاببینم چکار میشه کرد...روز بعد هیجده ...وای به ان مجلسی که رفتن و خوابشان برد ارشیو بیست وسی نگاه کن... بعد اشپز و شاطر ....سیاسیون برن...دوستان جوانانمان مشکل نمره و تحلیل سیاسی ندارن والله مشکل اشتغال و ازدواج دارن...مشکل استخدام اخوی به هیت علمی ندارند وبرادر من چپ و راست نداریم....مشکل داررا به زور غالب کردن در ریسی در دانشگاه فرهنگیان نداریم....مردم ما دکتر احمدی ها می خواهند...مردم ما سردار ...ح می خواهند...جمله ای بگویم شما را بخدا بسپارم...دولت ما چنگی به دل نمی زند...مجلس هم تقدیم کنیم...نظام با چالش روبرو می شود...اگر می خواهید به نظام اسیبی نرسد پشتیبان ولایت فقیه باشید...امام ره....از خدا بخواهیم شاطر سه نانوا نمیره و اشپزرستوران دو قبیله نمیره و سیمان کسی به گچ تبدیل نشود....دوست دارم شفاف بگویم اما حرمت مخاطبین نگه داشتم...انصافا همیشه دعا کردیم که فرصت طلب نره...بعضی ها نه چپ هستن ..نه راست...دعایمان کنید انشاا...
استاندارخوبه یه بارهم شده قانون اساسی مطالعه کند. بعدعلیه هیأت نظارت موضع خیلی خیلی ادبیات قدیمی وکماسایرمواضع سیاسی دیگرش دچارلغزش کلام نشه ،راستی بامطالعه صحبت می کندیا.... نه بابا چنین مواضع ازطرف ایشان مسبوق به سابقه می باشد
مرگ برفتنه گران درود بر شورای نگهبان
تو که این جایگاه رو غصب کردی با جناح بازی استاندار شدی تورا چه به دم از حق زدن.....
من فقط در تعجبم چه کسی مروارید را استاندار کرده که حالا ایشان در مورد نماینده استان موضع ناراحتی هم میگیرد. برادر جان تو که خودت استاندار شدنت زیر سوال است شدیدا
فقط اصلاحات. تایید بشن بهشون رای میدم حتما.
شورای نگهبان واقعاًحافظ ونگهبان واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ومایه ی دلگرمی وافتخارملت است . انقلاب ما باخون هزاران جوان به ثمررسیده تصمیم گیری درقانون را به دست معاندان ندهیم.
عزيزم، سيمان فروشي وشاطر نانوايي ورستوران داري به خدا عيب نيست، شهيد رجايي هم زماني باديه فروش و دوره گرد بود و رييس جمهور شدو نام نيكش قلب ها را تسخير كرد.به نظر شما آنهايي كه تا كنون نماينده ي مردم شدند چه خدمتي بيشتر از يك رستوران داريا يك سيمان فروش به مردم ارائه داده اند.برادر من ،كار ، عار نيست ولي تزوير و ريا و حق مردم خوردن و دزدي واختلاس زشته كه خيلي ها امروز در اين مملكت رعايتش نمي كنند. يا حق
واقعا متاسفم برای کسانی که دم از قانون و مردم سالاری میزنن ولی تو روز روشن خلافش عمل میکنن.مطمئنا کسانی که رد صلاحیت شدن بی دلیل نیست چون خودشون هم میدونن که به چه دلیلی رد صلاحیت شده اند.بعضی هر کاری و هر حرفی و سخنی رو که میخان انجام میدن ومیگن بر علیه قانون و نظام و... بعد انتظار دارن که صلاحیتشون هم تایید بشه واقعا که این شیوه ظلم بزرگ به مردم و کشور است.
شنیده ها خبر از برکناری مروارید میدهد. خوشحال باید بود. امیدواریم سال اینده مروارید در ایلام نباشد.
جناب اقای استاندار شرط مسلمان بودن وپذیرش دین مبین اسلام وولایت پذیری صرفا نماز خوان بودن نیست همانطوری که درنظرات فوق به نماز خوان بودن شمروابن ملجم اشاره شد. عامل نبودن به فریضه دینی وارزشمند تولی وتبری در دفا ع از ولایت ودر سالروز حماسه ماندگار 9دی امسا ل ودوسال پش توسط جنابعالی فرماندارن مدیران همفکران وبعضی کاندیدها قابل توجیه نیست.لطفا این مطلب هم به مردم گفته شود که معتمدین وهیات های اجرایی انتخابات را بایستی معتمدین وبزرگان هر شهر انتخاب کنند نه شخص فرماندارغیر بومی که حتی نام خیلی ازاین معتمدین را نمی داند تا چه رسد به شناخت کامل انان(فرماندا ر دره شهر).درود بر شورای محترم نگهبان نگهبا ن قانون اساسی اسلام قران انقلاب وخون شهدا.مسلمانی وولایت پذیری نباید صرفا لقلقه زبان باشد بلکه در عمل باید ثابت شود.
اگر آقای استاندار، دلش به حال کسی می‌سوزد برود و مستنداتش را جمع‌آوری کند و آن‌ها را در اختیار شورای نگهبان قرار بدهد و بگوید شما در خصوص این افراد اشتباه کر‌ده‌اید و قطعا تا دو روز مانده به انتخابات فرصت برای بررسی اعتراضات وجود دارد.اینکه نمی‌شود در طول 36 سال از تاریخ انقلاب برخی بگویند شورای نگهبان در این دوره بد عمل کرد، ما قانون اساسی داریم و وظیفه هر دستگاهی مشخص است و باید اعتقاد ما به این باشد که این فقها و حقوقدانانی که در شورای نگهبان هستند بر اساس هوای نفس کار نمی‌کنند. آقای استاندار آیامیدانید امثال شماهابرخی در بلندگوهایی حرف می‌زنند که صدای بی‌بی‌سی از آن بلندگوها درمی‌آید، این‌ها خودشان دخالت مستقیم در کار انتخابات می‌کنند و بعدا ادعای سالم برگزار نشدن انتخابات را هم خواهند کرد.هرکاری یک شاخص‌هایی دارد، هرکاری یک قانونی دارد و یک حساب و کتابی دارد، اما این افراد هرجا کارها به نفع‌شان بوده می‌گویند شورا خوب عمل می‌کند و هر جا که ضرر می‌کنند می‌گویند شورای نگهبان بد عمل کرده است.
بنظر من مروارید را ولش کنید شاید خودش راه خانه اش را پیدا کند و برود
باسلام..استاندارد خوبیه هم بومی هم تلاشگر شاید دوستان اقای اعلایی با معاونین معروفشونو یادشون رفته پروژه های شبهای آقتابی و کتاب هایی که مینداختن تو خونه های مردم...خدا را در نظر بگیریم نه جناح رو...من همیشه طرفدار استاندارد بومی هستم
برادر رضا فرید شما اول فرق استاندار و استاندارد رو یاد بگیر , نه خدایی فقط تلفظش رو یاد بگیر نه مفهوم رو, بعدا اعلام نظر کن
با سلام واقعا برای یک استان و مردمانش قباحت دارد که استاندار خوب و مردمی که بومی این استان باشد واینگونه حرف وحدیث هایی پشت سرش بزنند جناب آقای مروارید از اصل و نصب شناخته شده و ولایتمدار بود و هیچ کس نمیتواند با حرفهای چرت پشت سر این شخصیت وارسته حرفی بزند چونکه نه تنها برای استان بلکه برای انقلاب و این نظام از جان و مال خود مایه گذاشتند واقعا فردای خود را با این اراجیف نسوزانید و سایت قشنگتان را با مطالب که غیر دروغ و پشت سر بزرگان حرف زدن پر نکنید چپ و راست و اصوالگرا و اصلاح طلب نداریم آنگونه که رهبر عزیز انقلاب فرنودند برای حفظ نظام و تمامیت ارضی و بهبود معیشت مردم تلاش کنیم شما با نوشتن این مطلب در فکر پر کردن جیب خودتان هستید و چه زشت است خود رابر دیگران ترجیح دادن...
همان رهبری که پسوند عزیز را برایشان بکار بردید اعلام فرمودند فتنه 88یکی از خطوط قرمز نظام است واین استانداری که از ایشان با عنوان ولایتمدار یاد میکنید میگوید حوادث 88را فتنه نمی دانم ودر سالگرد حماسه فتنه شکن نهم دی، فرمانداران استان رادر یکی از شهرستها درجلسه ایی فراخوان میدهد واینگونه با عبور از یکی از مهمترین خطوط قرمز نظام به تقابل با یوم الله نهم دی می پردازد. علیکم بالبصیره
همان رهبری که پسوند عزیز را برایشان بکار بردید اعلام فرمودند فتنه 88یکی از خطوط قرمز نظام است واین استانداری که از ایشان با عنوان ولایتمدار یاد میکنید میگوید حوادث 88را فتنه نمی دانم ودر سالگرد حماسه فتنه شکن نهم دی، فرمانداران استان رادر یکی از شهرستانهادرجلسه ایی فراخوان میدهد واینگونه با عبور از یکی از مهمترین خطوط قرمز نظام به تقابل با یوم الله نهم دی می پردازد. علیکم بالبصیره
جناب رهگذر میشه لطف بفرمایید من بی سواد را توجیه کنید که اقدام استاندار در عدم شرکت در حماسه ۹ دی در سه سال متوالی و جلسه تراشی برای فرماندارانش در این روز چه سنخیتی با ولایت پذیری دارد؟!!!!!! این در حالی است که حضرت آقا می فرمایند ۹ دی در تاریخ ماندگار شد. برادر عزیز شتر سواری دولا دولا نمی شود٬ شما از کسی حمایت می کنید که بر خلاف نظر صریح مقام معظم رهبری در خصوص فتنه سال ۸۸ ٬ رک گفتند فتنه را قبول ندارم. این چه ولایت پذیری است؟!!!!
حالا یه حرف اضافه شده رو در نظر گرفتید ناشناس عزیز یا بقیه متنو خوندی برادر... جناب 9#دی عزیز چه ربطی بین این حرفی که شما زدید و انتقاد که استاندار زده هست؟؟؟؟ حق انتقاد کردن رو پذیرا باشید
جناب رضا فربد٬ متن من در پاسخ به جناب رهگذر نوشته شده که مدعی است آقای استاندار ولایتی است و ...
مروارید بهترین استاندار قرن شجاع وپاک دست
شما خودتان رو خسته نكنيد اين خط و اين نشان تا بيست روز ديگر 50 درصد ردصلاحيت شدگان تأييد صلاحيت مي شوند آنگاه است كه بايد بر اين گونه فله اي كار كردن بايد گريست آنگاه است كه ديگر نبايد گفت قانون چراكه قانون بايد جزميت و قطعيت داشته باشد . خدا كند كه هيچ رد صلاحيتي تأييد صلاحيت نشود تا اين جماعتي كه هي نظر هيأت نظارت را مر قانون ميدانند سنگ روي يخ نگردند كه درد اين بدتر از درد دهها نفري است كه مدعي اند از حق خود محروم شده اند.
مطمئن باشید که بیشتر انهایی که رد صلاحیت شدند شکایت نمیکنند چرا که یا قاتل یا زناکار یا مجرم به جرمی هستند و یا وجود خارجی ندارند ، به شکر خدا فتنه ای که می خواست برپا بشه در نطفه خفه شد و باید مواظب بعد این باشیم. حال دیگر دشمن کارهارو به اهل فتنه سپرده.
به نظر اینجانب مهندس مروارید فردی است بومی دلسوز بالیاقت بایدقدرایشان رادانست متاسفانه ما غیربومی هامورداحترام قرارمیدادیم وانهاراتکریم میکردیم
با تاختن به شورای نگهبان ضعفهای مدیریتی جناب استاندار حل نمی شه. این از خصوصیات اصلاح طلبانه که هر جا کم میارن دادو بیداد شروع می شه و از مردم مایه میذارن. این نسخه تکراریه به فکر روش دیگه ای باشین . در ضمن شورای نگهبان قانونی ترین نهاد این مملکته از ااین اطهار نطرهای سخیف و بی ارزش خودداری کنید جناب استاندار که تشویش اذهان مردمه و خودش از مصادیق بارز جرم محسوب می شود.
خیلی جالبه که مثلا طرفدارای مروارید اسم و فامیل کاملشون رو مینویسند. حالا با خودتون فکر کردید اینطوری میتونید امتیاز بگیرید از مروارید!!!!
جناب رامین اینا که اسم کامل مینویسن از غیرت و مردانگیشونه.یکی مثل تو بی عرضه س که اسم الکی میگه احتمالا نه به یقین جلو استاندار یکی مثل تو خم و راست میشه
سخنان این هفته امام جمعه ایوان حاج اقا لروند به توهین کنندگان شورای نگهبان بسیار دقیق وحساب شده بود درود بر روحانیت در خط ولایت
درودخدابرشهیدان حرم که امنیت را فراهم کردن قدردان باشید ***وهمیشه خدا را وانصاف درنظر بگیرید

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب