جاخالی فرماندار سیروان به پرچم دشمنان ایران؛
وقتی جلیلیان پا روی پرچم آمریکا و اسرائیل نمی گذارد
کد مطلب: 31153
تاریخ انتشار : 1396-11-19 09:30
پس از خودداری صادق زیباکلام تئوریسین اصلاح طلبان از راه رفتن بر روی پرچم آمریکا و اسرائیل ، اینبار و در استان ایلام بهمن جلیلیان فرماندار سیروان این رفتار را تکرار کرد.

گروه سیاسی ایلام بیدار:: پس از خودداری صادق زیباکلام تئوریسین اصلاح طلبان از راه رفتن بر روی پرچم آمریکا و اسرائیل ، اینبار و در استان ایلام بهمن جلیلیان فرماندار سیروان این رفتار را تکرار کرد.

جلیلیان در جریان افتتاح نمایشگاه انقلاب در دبیرستان امام خمینی(ره) شهر لومار، پس از بریدن روبان این نمایشگاه در اقدامی غیر منتظره حاضر به راه رفتن بروی پرچم آمریکا و اسرائیل نشد.
با وجود دشمنی بدون چون و چرای آمریکا و اسرائیل با نظام جمهوری اسلامی ایران که همراه با هزاران جنایت و خیانت بوده، اقدام فرماندار سیروان آن هم در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جای تامل بسیاری زیادی به همراه دارد.

معنای نفوذ را در همین رفتارها می‌توان یافت و به عمق فاجعه پی برد؛ یک مسئول که حقوق خود را از نظام ایران دریافت می کند،تفکراتِ مسموم و برنامه‌ریزی شده خویش را در اذهان هک می‌کند و این چنین برای دشمنان نظام خوش رقصی می کند.

استاندار ایلام که از دلسوزان به نظام و انقلاب می باشد باید هر چه سریعتر وضعیت نیروهای باقی مانده از دوران مدیریت محمد رضا مروارید که اکثر آنها فقط به دنبال منافع حزبی و گروهی بوده اند را روشن کند تا شاهد چنین حرکاتی در استان ایلام نباشیم.

 

انتهای پیام/ش

دیدگاه‌ها

یهد سوال دارم ما باسیاست های آمریکا دشمنیم یا با مردم امریکا ؟همونطور که ما پرچم برامون مقدسه پرچم امریکاهم برا ملتش مقدسه اسرائیل به کنار ولی راه رفتن روی پرچم کشورها به نظرم کار خوبی نیس
ضمن تشکر از سایت همیشه بیدار ایلام بیدار به خاطر روشنگری انجام گرفته. اگر استاندار ایلام همانطور که شما گفتین دلسوز انقلاب هستند قطعا باید بدون فوت فرماندار خاطی را عزل نماید و بنده به عنوان یک سیروانی از اهالی عرب رودبار ضمن محکوم کردن این عمل خواستار برخورد با فرماندار هستیم
خفه بابا،دلواپسای بدبخت،حالا حالا روحانی اون بالاست و شما باید سکته کنید،ازجمله همین سایت ایلام خوابیده
جنس فرمانداران و بخشداران اینجوریه نباید ناراحت باشیم
این خود شیرین کن برای معاون اقتصادی استاندار با این طرز تفکر باید برکنار بشه
آقای جلیلیان از اصلاح طلبان شهرستان چرداول هستند من مطمئنم ایشان به ...... از استاندار محترم استان استدعا داریم نسبت به عزل این نیروی نفوذی اقدام نمایند
به نظر من استاندار استان جناب مهندس دشتکی هرجه سریع تر نسبت عزل بخشدار مرکزی جناب موسی بیگی وفرماندار سیروان بهمن جلیلیان اقدام نماید هر چه مردم براین با ورند که نماینده سیروان جناب آقای میرزایی از آنها حمایت مکنه

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب