کد مطلب: 28679
تاریخ انتشار : 1396-06-11 09:43
اصلاح طلبان که این همه سنگ ملت را در تبلیغات انتخابات به سینه می زدند چرا در برابر اين همه بیکاری، استخدام های فامیلی و گرانی روزه سکوت گرفته اند؟!

عباسی خزلی:: هنوزمدت زیادی ازجريان انتخابات ریاست جمهوری نگذشته بود که جریان اصلاحات شمشیر را از روی برای روحانی ودولت کشیدند که اگر چنین و چنان نکنید ما برعلیه تان قیام خواهیم کرد این در حالیست که در جریان انتخابات و براي پيروزشدن روحانی در انتخابات خودرا به آب و اتش زدند و حتی هرگونه بی اخلاقی انتخاباتی را اجرایی کردند که طرف مقابل نتواند پیروز شود و سایتها و رسانه های مختلف که عمدتا با بودجه و اعتبارات دولتی اداره میشدند در اختیار جریان اصلاحات قرارگرفت تا بتوانند برای تخریب رقیب روحانی که وزنه سنگینی بود و قطعا دریک انتخابات برابر و بدوراز توهین و تخريبها می توانست به راحتی پیروز میدان باشد دست به کار شوند.

حال که انتخابات به پایان رسید و علیرغم شائبه های فراوان حتی مخالفین روحانی هم ریاست جمهوري ایشان را پذیرفتند و منتظر برنامه های اصلاح طلبان برای بهبود وضع معیشتی و پیشرفت کشوربودند که سهم خواهی آنان برای تکیه زدن برمناصب مختلف مدیریتی کشور آغازشد و دولت را به اجرای دستورات جریان خود فراخواندند.
اکنون که دولت دوازدهم آغاز بکارکرده است و هم دولت و هم جریان اصلاحات قولهای فراوانی مبنی بر تغییر اوضاع اقتصادی،.معیشتی و اشتغال در زمان تبلیغات انتخابات در برنامه های خود اعلام کرده اند آیا تغییراتی که حضرات بر آن پای ميفشردن همان سهم خواهی جریان خود برای رسيدن به مدیریت های مختلف کشوری بود جناب اصلاح طلبان که این همه سنگ ملت را در تبلیغات به سینه میزدند چرا اکنون ازهمان ملت چیزی بیان نمیکنند چرا در برابراين همه بیکاری، استخدام های فامیلی، گرانی .و.......روزه سکوت گرفته اند و فقط بر طبل این یکی باید برود و آن یکی باید بیاید مي کوبند؟  و اکنون مردم متوجه هدفشان در دوران تبلیغات شده اند و حالا قسم حضرت عباسی تان را باور کنیم و یا دم خروستان که حسابی بیرون زده و برای همه عیان و آشکار است.
 

انتهای پیام/س

دیدگاه‌ها

عاخخخخخ از استخدام های فامیلی و همشهرستانیییییییی عاخخخخخخخخخخخخخخخخخخ و داخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
شما چرا وقتی که در دولت احمدی نژاد ایلام رتبه 1 بیکاری کشور داشت سکوت کردین؟ حالا که در آنار بیکاری پائین تر از میانگین کشوری قرار گرفته ایم کاسه داغ تر از آش شدین؟ چرا آن روزی که رئیس‌جمهور محبوب دیروز و ردصلاحیت شده امروزتان پیشنهاد شغل چوپانی به جوانان ایلامی داد امثال شماها بجای این اجحاف گردن فرازی کردین و برای او هورا کشیدین حالا که امروز دولت نگاه صنعتی به استان دارد و در این زمینه بیش از 15 هزار اشتغالزایی رو بوجود آورده است چرا اینچنین سیاه نمایی می کنین؟! با این حال پرداختن به بیکاری جوانان کار خوبی ست اما انصاف هم چیز خوبی ست

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب