شهرداری ایلام,استان ایلام,ایلام بیدار
کد مطلب: 28037
تاریخ انتشار : 1396-05-11 08:08
آخرین گمانه زنی ها برای تصدی صندلی شهرداری ایلام از معرفی 13 نفر حکایت دارد.

گروه سیاسی ایلام بیدار:: دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات اسلامی شوراهای اسلامی شهر روستا همزمان با سراسر کشور و به تبع آن در استان ایلام در اردیبهشت ماه سال جاری به صورت همزمان با حضور حداکثری مردم برگزار شد؛ فارغ از بررسی زوایای حضور حداکثری مردم در این انتخابات، انتخابات مربوط به شوراهای اسلامی شهر و روستا با توجه به ویژگی های خاص خود با حساسیت بیشتری پیگیری و رصد می شد.

شرایط به گونه ای پیش رفت که در برخی استان های کشور انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با حرف و حدیث های زیادی همراه شد از جمله در استان ایلام.

بعد از اعلام اسامی منتخبان، اعتراض های زیادی از سوی داوطلبان صورت گرفت و حتی بارها در مقابل فرمانداری ایلام تجمع کردند اما بعد از کش و قوس های فراوان در نهایت صحت انتخابات شورای اسلامی شهر ایلام تأیید شد؛ این در حالی بود که در برخی شهرهای استان از جمله ملکشاهی و سرابله پس از بازشماری آراء، تغییراتی در فهرست منتخبان ایجاد شد.

اما بعد از صحت انتخابات شورای شهر ایلام و با گذشت دوماه از این انتخابات، هنوز که هنوز اخبار مربوط به شورای شهر ایلام در صدر اخبار قرار دارد؛ در اکثر گروه های مربوط به شبکه های اجتماعی صحبت از انتخاب شهردار ایلام توسط تیم جدید شورای شهر ایلام است و اینکه قرار است با توجه به انتخاب چیدمان و افراد جدید شورای شهر، چه کسی شهردار ایلام خواهد شد.

آخرین گمانه زنی ها برای تصدی صندلی ساختمان سفید ایلام از معرفی 13 نفر حکایت دارد که از سرشناس ترین آنها که از شانس بیشتری نیز برخوردار بوده "منت محمدی"، شهردار کنونی ایلام است.

وی در این مدت کوتاه انتصاب با ارائه کارنامه خوب توجه قاطبه مردم و مسئولان را به خود جلب کرده است.

"صادق نورمحمدی"، از اعضای شورای سابق شهر ایلام نیز از دیگر گزینه های مطرح برای تصدی شهرداری ایلام است.

همچنین از دیگر گزینه ها برای شهرداری ایلام می توان به افرادی همچون "لطیف صادقی"، "طالب صادقیان" و "هادی کرمی" اشاره کرد.

باید منتظر ماند و دید که در جلسات آتی شورای شهر ایلام چه کسی در نهایت بر صندلی ساختمان سفید ایلام تکیه خواهد زد؟

 

انتهای پیام/س

دیدگاه‌ها

تو عمرم ندیدم، واژه کلیدی در سرتیتر، داخل متن اصلی خبر نباشه، مثلاً در اینجا ٰزاهدان'
با سلام از همه بهتر متعهد وکارامدو متخصص و مدیریت جهادی و انقلابی مهندس مهدی نصرالهی با 26 سال سابقه اجرایی و شجاع وپیگیر و مقبول مردم ازنظر ساده زیستی و پاکدستی به شورای محترم برای سکان شهرداری ایلام پیشنهاد میشود
با سلام لطفا اسامی هر 13 نفر را بنویسید

برگزیده سایت

هادی شیرخانی,شرکت برق,خاموشی ها,استان ایلام,ایلام بیدار
مدیرعامل شرکت برق استان در مصاحبه با ایلام بیدار عنوان کرد؛
ایلام بیدار به بهانه 26 تیرماه منتشر کرد؛
صدای این روزهای مردم ایلام؛
طاهره صیدمحمدی,مجری شبکه ایلام,حجاب و عفاف,استان ایلام,ایلام بیدار
مجری صداوسیمای مرکز ایلام در گفتگوی تفصیلی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب