فرمانداری ایلام,ناصرخوش خبر,معروف بسطامی,استان ایلام,ایلام بیدار
کد مطلب: 24461
تاریخ انتشار : 1395-10-07 08:19
بنا بر پیگیری های خبرنگار ایلام بیدار، تغییر در مدیریت فرمانداری ایلام قوت گرفته است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ايلام بيدار ، از چند ماه گذشته تاکنون در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی استان ایلام موضوع تغییر فرماندار ایلام مطرح شد اما تاکنون این خبر مورد تأیید رسمی مسئولان استان قرار نگرفت.

براساس این گزارش و بنا بر پیگیری های خبرنگار ایلام بیدار، تغییر در مدیریت فرمانداری ایلام قوت گرفته است.

قرار است "ناصر خوش خبر"، فرماندار ایلام جای خود را به "معروف بسطامی"، فرماندار فعلی ایوان دهد و در همین راستا مقدمات اولیه برای این جابجایی انجام و صحبت های لازم با مرکز صورت گرفته است.

برطبق این اخبار، در صورت موافقت فرماندار فعلی ایلام، وی در سمت مدیر کلی امنیتی و انتظامی استانداری ایلام مشغول به فعالیت خواهد شد.

این در حالی است که ظرف ماه های قبل نیز در حوزه فرمانداران و در شهرستان های سیروان، چرداول، دره شهر، دهلران و ملکشاهی نیز از سوی مدیریت ارشد استان تغییراتی انجام گرفته بود.

براساس این گزارش، قرار است "احسان اکبری"، سرپرست فعلی دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام جایگزین فرماندار ایوان شود.

 

انتهای پیام/س

 

دیدگاه‌ها

سلام انصافا خوشخبر. تدبیر.،قانون مداری .نظم وابهت را به فرمانداری ایلام برگرداند .امیدواریم دولت تسلیم نظرگروههای فشار نگردد.
واقعا هدفتون از این کارا چیه. ما مردم ایوان از مهندس بسطامی کاملا راضی هستیم.
به عنوان کارمند فرمانداری ایلام از انتخاب جناب آقای بسطامی بسیار خوشحال شدم.من از ایشان خاطرات بسیار خوبی دارم.دوران مدیریت ایشان و گراوند بسیار عالی بود.
کاش استاندار جابجایی مدیرکل اموزش وپرورش را ترتیب دهد ایشان بسیار خسته وکسل هستند و فرهنگیان خواستار جابجایی ایشان هستند
تغییراتی که آقای مروارید اعمال کردند مصداق نادیده گرفتن خون شهداست ...جای تاسف داره
ما از خوش خبر راضی بودیم ومعروف بسطامی را قبول نداریم
ما هم از خوش خبر راضی نبودیم و بسطامی را قبول داریم
از اسم شهدا استفاده ابزاری واسه نظراتمون نکنیم. خوشخبر این روزها هماهنگ با دولت نبود و فرمانداری رو بشدت پادگانی اداره میکرد. بسطامی باید همون سال اول فرماندار ایلام میشد.البته کارآمدی خود رو دوباره نشان دادن. قرار بود که مدیرکل امنیتی بشه اما با رفتارهای اشتباهش از چشم استاندار افتاد و احتمال زیاد یه کار عادی تو استانداری باشه.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب