9 دی,استاندار ایلام,عباس خزلی,استان ایلام,ایلام بیدار
کد مطلب: 24435
تاریخ انتشار : 1395-10-02 17:00
کاش جناب استاندار که اینگونه باصراحت از شرکت نکردن درمراسم 9دی حرف میزندبا همین صراحت میگفت که در این سه سال واندی که تشریف آورده اند، چه خدماتی به مردم ارائه کردند.

عباس خزلی:: حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید.

حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید، در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت.

می توان گفت نهم دی، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است، روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر اهانت ها و حرمت شکنی های عده ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است.

روز نهم دی در واقع روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است، مردم در این روز، تیر خلاص را به سران فتنه شلیک و پشت پیکر نامبارک فتنه را به خاک مالیدند.
در روز نهم دی ماه 1388، مشروعیت سیاسی نظام اسلامی ایران بار دیگر با حضور خودجوش ده ها میلیونی مردم در تهران و تمامی شهرهای دیگر کشور به جهانیان اعلام گردید.
روز نهم دی، روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند، روز نهم دی روزی است که مردم ایران نشان دادند که با بصیرتند و در میان گرد و غباری که فتنه گران به پا کرده اند هرگز، نه راه را گم می کنند و نه دست از راهبر واقعی که همانا ولایت فقیه است، بر می دارند و در نهایت روز نهم دی روزی است که مردم مسلمان و انقلابی ایران نشان دادند که این جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» به خوبی در عمل به آن معتقد و پایبند هستند.

نهم دی ماه یک هزار و سیصد و هشتاد و هشت، جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی بود.
مردم ولایی استان ایلام که امتحان خودرادرصحنه های مختلف به خوبی داده وازآن باسربلندی بیرون آمده این روزهاخودرابرای افتخاری دیگروحضوردرمراسم9دی ماه آماده میکندکه باردیکرباصدای رسا اعلام کندکه مردمی که هشت سال دفاع جانانه کرد،مردم ولایی که اولین سیلی رابه صورت بنی صدرخائن زد اکنون خودراآماده کرده است تاچنان سیلی برصورت فتنه گران زندکه صدایش به گوش اربابانشان درغرب برسدمردولایی ماهرگزاهانت به مقدسات خودکه درسال 88وتوسط فتنه گران اجانبب صورت گرفت را برنمی تابند.
اقشارمختلف مردم برای حضوردرمراسم یوم الله 9دی آمادگی خودرااعلام کرده اندچیزی که این روزهاتعجب مردم رابدنبال داشته اعلام رسانه ای استاندارکه من درمراسم9دی شرکت نمیکنم هرچندکه برای اهل فن وکارشناسان تعجب نداردومواضع سیاسی جناب استاندار از روز اول ردفتنه توسط فتنه گران بوده وشایدعلت ماندگاری ایشان همین دفاع بی پرده بوده ولی اعلام رسانه ای آن رامیتوان دستور خضرات در رده های بالا دست ایشان تلقی کرد.

کاش جناب استاندارکه اینگونه باصراحت ازشرکت نکردن درمراسم 9دی حرف میزندباهمین صراحت میگفت که دراین سه سال واندی که تشریف آورده اندچه خدماتی به مردم ارائه کردند و کاش میفرمودندکه چرا ایام اربعین مرزمهران رابه چه علت به روی زائرین اباعبدالله بست و هزاران کاش دیگر که هنوزبرای مردم این استان بی جواب مانده است.
شرکت کردن ونکردن حناب استاندارهیچ فرقی به حال مردم ولایتمداراین استان نخواهدکردوهمینکه استاندارشان درمقابل خواسته منطقیشان که همان حضوردرمراسم 9دی ایستاده است تصمیمشان برای شرکت دراین مراسم معنوی دوچندان شده است.

 

انتهای پیام/س

دیدگاه‌ها

سردار سعید قاسمی:یکی از استانداران اخیرا اعلام کرد که در مراسم 9 دی شرکت نمی‌کند چون اگر قرار باشد اینطور برای مراسم‌ها برود باید هر 365 روز به این برنامه‌ها برود در حالی که اگر جایی کنسرت برگزار شود همین‌ها با آفتابه برجام حاضر می‌شوند. الحق راست گفته
بنده خدا استاندار که دست خودش نیست که بره یا نه،از بالا بهش بگن با عکس گلابی های برجام مهد کودک میره، مثل دیکته نویس
جناب خزلی استاندار مردمیوشجاع ایلام بسیار شناخت عمیقی در مورد ایشان دارند وشک نداشته باش در ایلام هیچکس نمیتواند نقش استاندار وخانواده اش رادر انقلاب واگاهی انقلابی به جوانان ایلام در ان بره از زمان را کم رنگ کند اما حالا که ماشاالله همه انقلابی شده واستاندار را از جنس مردم نمیدانند هم از جنس مردم هستند هم مورد قبول مردم هست واگر بین مردم باشیم عکس نظر شما را میشنویم از زبان این مردم فهیم از سال 1342خانواده ایشان درگیر مبارزه بودند حالا این واقعا کم لطفی هست اینگونه در مورد ایشان قضاوت کرد خبرنگاری که دنبال نمیدانم چی هست این سیوال از ایشان میپرسد اگر دلسوز مردم بود هرگز از راه ایلام راه اهن و منطقه ازاد نمیگذشت بیاید این سیوال را بپرسد براستی حرفه خبرنگاری ورسالت رسانه این است؟؟؟؟؟
امام جمعه دره شهر خطاب به استاندار ایلام گفت: شما نه بر اساس قدرت ،سواد و نخبه بودن که فقط بر اساس برکت انقلاب کارهای سیاسی خودتان مسئولیتی رادرکشور گرفتید وگرنه معلوم نبود در این مملکت چکاره بودید.
آفرین بر شما. نه تنها ایشان بلکه عسکری و سایر مدیران اقتصادی بعنوان ملعبه دست این آقایان هم که مسئول عدم تامین معیشت مردم و بیکاری بی سابقه استان هستند باید جوابگو باشند.
ایلام بیدار مردش هستی این کامنت رو منتشر کن... مطلب آقا سرقت ادبی از آب در آمد حداقل شما ی سرچ می کردی تا متوجه می شدی
خیلی هم همرنگه....رنگ شما فرق میکنه
جناب استاندار مي بايست هرچه سريعتر مدير كل اموزش وپرورش كه خسته شده وانگيزه كار ندارد راسريعا جابجا كند
احسنت ظاهرا تعدادی از مقامات ارشد استان تحت فشار تعدادی به اصطلاح.، اصلاح افراطی قرار گرفته اند!

دیدگاه شما

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

برگزیده سایت

طرح سوال از رئیس جمهور, نمایندگان مجلس, سلام امینی, استان ایلام, ایلام بیدار
گزارش ایلام بیدار از بر زمین ماندن طرح سوال از رئیس جمهور؛
حجت الاسلام سعید کلانی,رمضان,استان ایلام,ایلام بیدار
یک کارشناس مسائل مذهبی در گفتگو با ایلام بیدار عنوان کرد؛
در گفتگوی تفصیلی ایلام بیدار با فعال اقتصادی عنوان شد؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب