کد مطلب: 24443
تاریخ انتشار : 1395-10-04 12:33
امام جمعه ایلام گفت: چرا حماسه 9 دی برای شما تا این اندازه سنگین است و از آن ناراحت می شوید مگر خدایی ناخواسته اصحاب فتنه هستید یا در فتنه حضور داشتید که اخم می کنید.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلام بیدار، حجت الاسلام و المسلمین "محمدنقی لطفی"، نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه ایلام در نشست اعضای ستاد 9 دی ایلام گفت: از برخی مسئولان استان که بی گدار حرف می زنند و بی منطق موضع گیری می کنند گلایه مند هستیم.

وی اظهار کرد: این چه منطقی است که اعلام می کنند در مراسم 9 دی شرکت نکرده و چیزی برای این روز ندارند.

امام جمعه ایلام افزود: اکثر امام جمعه های محترم اعلام کردند که فرمانداران در مراسم 9 دی شرکت نمی کنند باید پرسید چرا حضور پیدا نمی کنید، شما سر سفره نظام نشسته اید و میلیون ها تومان حقوق از این نظام دریافت می کنید.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: چرا حماسه 9 دی برای شما تا این اندازه سنگین است و چرا ناراحت هستید مگر شما خدایی ناخواسته اصحاب فتنه هستید یا در فتنه حضور داشتید که حالا اسم حماسه 9 دی آورده می شود چهره هایتان بر هم می خورد و اخم می کنید.

لطفی بیان کرد: این رفتارها و مواثع قابل قبول نیست چرا احساسات مردم را جریحه دار می کنید و چرا نسبت به شعور مردم بی توجه هستید.

وی عنوان کرد: از رئیس جمهور محترم یاد بگیرید که بسیار موضع گیری خوبی داشتند در موضوع فتنه 88 و این چه منطقی است که تمام استانداران اعلام می کنند که شرکت نمی کنیم به درک که در مراسم 9 دی شرکت نمی کنید اما چرا موضوع گیری می کنید.

امام جمعه ایلام اشاره کرد: چرا قدر نظام و مردم و لایت را نمی دانید در سایه ولایت به همه چیز رسیدید بعد وقتی سالروز حماسه 9 دی رسید با حرف های بی پایه و بی اساس این گونه سخن بر زبان بیاورید.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: برای مردم سوال ایجاد می شود که معلوم است آقایان طرفدار فتنه بودند حالا ما نمی گوییم حتما اما یک روزی روشن خواهد شد که در این فتنه چه کسانی نقش محوری را داشته و دل رهبری را جریحه دار کردند.

لطفی اضافه کرد: وقتی حفظ نظام از اوجب واجبات است و از نماز هم واجب تر است وقتی امثال کروبی ها و موسوی ها و خاتمی ها در فتنه قرار می گیرند بعد بگوییم اینها سوء تفاهم بوده و این سوء تفاهم برای کسانی است که در انقلاب حضور نداشتند و زندان رفته نبودند و کسانی هم که این رفتارها را از خود نشان می دهند یا نفهم و جاعل هستند و یا اینکه درصدد طرفداری از سران فتنه هستند.

وی تأکید کرد: چه مرضی گرفته اید که به همه ارزش ها پشت پا زدید و در اردوگاه صهیونیسم بین الملل قرار گرفتید و کمترین مجازات سران فتنه اعدام است و باید در میدان های بزرگ تهران به دار مجازات آویخته شوند اما با وجودی که مورد رأافت نظام قرار گرفته اند عده ای کار را تمام شده و دم از رفع حضر می زنند.

 

انتهای پیام/س

دیدگاه‌ها

درود بر امام جمعه انقلابی
با آفتابه برجام بره باغ گلابی ها رو آب ده -درود بر امام جمعه بصیر ایلام-
درود بر حاج آقا لطفی حرف دل مردم رو گفتید. مردم در 9 دی نسخه ی کسانی که بخواهند از خط قرمز های نظام عبور رو؛ پیچیدند. بعد آقایون سختشون هست بیان در مراسم گرامیداشت چنین روز مهمی شرکت کنند.
we like our leader khameneie too much
مرگ بر فتنه گران و مرگ بر منکران فتنه.9 دی مال مردم است و براستی مال مسئولین جدا تافته از مردم نیست.باید هم استاندار ..... ایلام اینجور از 9 دی بگوید، چرا که او و همقطارانش از هامیان فتنه هستند و بر نمی تابن حماسه عظیم 9 دی ملت شهید پرور ایران اسلامی را.
خدا این مرد انقلابی یعنی حضرت ایت الله لطفی را حفظ نماید
رییس جمهور محترم اگر موضعش قاطع بود که استاندارهایش از این حرفها نمیزدند.
کسانی که در راس مسولیت قرار دارند باید شفاف مواضع خود را روشن کنند البته از انتصابهای جدید استاندار مواضعش کاملا مشخصه ...خدا همه را به راه راست هدایت فرماید

برگزیده سایت

در واپسین روزهای منتهی به سال98؛
ایلام بیدار از شور و نشاط بازار گزارش می دهد؛
رئیس سازمان حج و زیارت کشور در گفتگو با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب